RSS
 

Nowy LECH Shandy.

23 kwi

Wpisu takiego typu jeszcze nie było więc musi być ten pierwszy raz. Martyna mi mówiła – Nie pisz o piwie, bez przesady. No ale ja muszę, no! Więc z góry Cię przepraszam.
W najbliższej przyszłości wprowadzę tutaj podział na działy, żeby wpisy były bardziej przejrzyście poukładane.

Dzisiaj wędrując po Tesco natkneliśmy się na całkiem nowego lecha.

Stojąca samotnie puszka nie musiała długo czekać na moją celebrację bo od razu spodobała mi się wizualnie („pachniała” nowością). Jednak Lech to Lech i taka jasna pucha od razu rzuca się w oczy. Także od ręki chwytając ją udałem się do kasy by spróbować nowości. Lech i Lemoniada? Brzmi nieźle, mogło to smakować jak Red’s, za którym nie przepadam, jednak przełamałem się.

Niestety przy kasie powiedzieli, że produktu w rejestrze nie posiadają(!) No dobra spróbuję dowiedzieć się czegoś od pracującej tam sąsiadki, na którą akurat trafiłem wracając do regału.
No i mnie olśniła – jeżeli nie wchodzi pojedynczo to musi być sprzedawane w czteropakach. Eureka! Powędrowawszy do regału trafiliśmy na uprzejmego pana, który akurat wystawiał piwka na regały, no i na szczęście w swoim ekwipunku miał kilka czteropaków nowego Lecha.

W sumie czteropak lepszy i każdy z naszej trójki będzie mógł spróbować. Tak więc dokonaliśmy zakupu.

Więc pora coś napisać o samym smaku:

Słodkie, kurna słodkie, ale czego ja się spodziewałem po piwie smakowym. Jednak przez tą słodkość przebija się nutka goryczy, która nadaje wszystkiemu idealnej esencji.

Kompozycja? Kij wie – nie znam się. Jednak po smaku stwierdziłem, że jest warty polecenia i opisania w szybkiej notce na blogu. Sam rozmiar puszki jest jak dla mnie niespotykany i rzuca się w oczy.

Można to traktować jako napój gazowany i sądzę iż jest to idealna propozycja na urozmaicenie weekendowego grilla. Do sklepów marsz.

 

Zawartość alkoholu: 2.6%

Pojemność: 0.44l

Cena: 11.99zł

www.menstyle.time4men.pl:
„Lech Shandy nie jest kolejnym piwem smakowym, tylko mieszanką dwóch napojów: piwa Lech Premium oraz specjalnie przygotowanej lemoniady. Odpowiednie zestawienie obu składników przez browarników Kompanii Piwowarskiej pozwoliło na uzyskanie idealnego balansu między piwem a lemoniadą.

Pierwsze na polskim rynku piwo z lemoniadą właśnie pojawia się na sklepowych półkach. Będzie sprzedawane w dwóch innowacyjnych opakowaniach: w nowej, zwrotnej butelce 0,5 l z systemem Lech Easy GripTM (to tłoczone na szklanej powierzchni butelki wypustki, dzięki którym butelka lepiej trzyma się dłoni)  oraz w puszkach o nowej pojemności 0,44 l, idealnie godzącej gusta zarówno miłośników piwa jak i napojów gazowanych.  Będą one dostępne wyłącznie w czteropaku. Sprzedaż będzie prowadzona zarówno w handlu tradycyjnym, jak i nowoczesnym.”

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz

 

 
 

  • RSS
  • RSS