RSS
 

Nie mam charakteru idealnego faceta.

26 kwi

No i co ja na to poradzę? Nic. W sumie nie mam zamiaru nic na to radzić. Jest mi dobrze tak jak jest aktualnie i wiem, że dla nikogo nie będę się zmieniać. Mogę się jedynie pohamować.
Bywa różnie, miewam wzloty i upadki ale staram się nigdy nie spadać niżej, niż poprzednim razem. Mam swoje rozterki i swoje radości, ale nie mam zamiaru emanować tym co we mnie siedzi. Każdy musi zachować coś dla samego siebie.

Ideał – To nie ja i dobrze mi z tym, jestem zbyt młody, żeby musieć starać się o kogoś względy.
Pomyślę o tym dopiero wtedy, gdy skończę 30stkę. Chociaż i to będę musiał przeanalizować – Czy warto?

Różni ludzie, różne opinie – w dupie z opiniami. Ważne jest to by żyć po swojemu, tak jak nam najkorzystniej. Nie musimy patrzyć na innych, bądźmy egoistami bo z tej dobroci i tak nam gówno przyjdzie.

Tak wiem, że istnieje takie coś jak bezinteresowność. Lubię bezinteresowność ale również nie „wylewa” się to ze mnie jakoś szczególnie.

W sumie, to jakoś nie mam wielkich powodów by mi na czymś zależało. Zależy mi jedynie na samodoskonaleniu i rozwoju, by ciągle iść do przodu. Nawet jak niechcący coś spierdolę to nie oglądam się za tym, od jakiegoś czasu mam również zasadę, że jeżeli nawet coś mi się omsknie to też to zostawiam. Gdyby na życiowej drodze coś mi niechcący wypadło z dłoni i zależało by mi na tym szczególnie to i tak bym się nie odwrócił, może drgnęła by mi powieka ale wiem, że jeszcze nie jest czas by się zatrzymywać.

I prędko ten czas nie nastanie.

Gdybym miał rozczulać się nad wszystkim w życiu co mnie otacza to chyba bym nie miał czasu dla siebie, a ten czas jest dla mnie najważniejszy. Ten czas dla siebie, odzyskałem po trzech latach udręki i nie zamierzam go prędko oddać ani poświęcać go dla innej osoby. Zachłysnąłem się wolnością i dobrze mi z tym.

Zobaczymy ile ten sen potrwa, mam nadzieję, że bardzo długo i nikt nie będzie mnie chciał sprowadzać na ziemię, po to bym znów musiał komuś zaufać, już tak dosłownie, bo:

Jestem zadowolony ze swojego życia jak nigdy wcześniej.

I nie mam zamiaru rozstawać się z teraźniejszością tylko po to by komuś było lepiej. Nie obchodzi mnie to, ja sobie potrafię radzić sam to Ty również.

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz

 

 
 

  • RSS
  • RSS