RSS
 

Majówka – Wakacje.

27 kwi

 

Dobra wklepuję i jadę bez przemyśleń, tak na szybko. Miałem wstawić wpis „Musimy poważnie porozmawiać – to zawsze zwiastuje problemy”. Został on już ukończony i czeka tylko na wstawkę ale stwierdziłem, że w tak piękny i radosny dzień nie będę wam suszył głowy problemami wynikającymi z przeprowadzania poważnych rozmów.

Dla wielu zaczęły się „Wakacje”, wprawdzie niektórych czekają jeszcze matury, innych praktyki ale ten czas już i tak będzie wykorzystywany pod kątem rozrywki. Słońce świeci, nie ma wiatru, więc można spokojnie udać się na grill lub jezioro. No a wieczorem o 20:00 zaczyna się długo wyczekiwana gala, na której walczyć będzie Burneika z Najmanem.

Prognozy na całą majówkę również zapowiadają się optymistycznie, dlatego nie ważmy się marnować tego czasu, tylko wykorzystajmy go od początku do końca. Gdy sięgam myślami w dal, widzę te 4 miesiące wolnego i sam już nie wiem jak będę go wykorzystywał. Holandia jest pewniakiem, resztę się zaplanuje, albo przeżyje spontanicznie.

Jedno jest ważne – wszystko planujemy pod rozrywkę, schowajmy rozwagę na te kilka dni do kieszeni. Nie myśl o konsekwencjach (oczywiście jeżeli czyn nie ma szkodliwości społecznej i nikt nie pociągnie Cię do odpowiedzialności karnej), tylko baw się.

Majóweczka jest tylko raz w roku, a wakacje maturalne raz w życiu. Przede mną jeszcze praktyki ale te kilka godzin dziennie spędzonych na siedzeniu na facebooku zleci w try miga. I co później? Relaks. Żadnych zmartwień i problemów. To mi się szalenie podoba.

Wielu z was wda się w wakacyjne miłostki, przeżyje niezapomniane przygody i powiem wam, że warto. Naprawdę warto bo nie ma nic piękniejszego w tym letnim okresie jak wakacyjna miłość, która nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji. Także życzę wam najlepszych wakacji w życiu, udanej praktyki i zajebistej zabawy.

Zobaczymy co dalej.

 

Na zdrowie.

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz

 

 
 

  • RSS
  • RSS