RSS
 

Prezent od West Polska – i jak tu rzucić?

07 maj

Gdy w piątek z rańca wyciągnąłem ze skrzynki awizo, na którym zaznaczone było przesyłka/list polecony byłem święcie przekonany, że ścigają mnie za niezapłacony mandat (jest to kwota niewielka, acz zapodziałem gdzieś przekaz i tak od lutego nie śpieszno mi po nowy). Opcją również było, że znów wzywają mnie jako świadka pamiętnego wypadku samochodowego, w którym musiałem wyciągać kierowcę z samochodu, bowiem kierowca do spowodowania wypadku się nie przyznaje. Także nie kwapiło mi się by jakoś szybko to z poczty odebrać.
No ale jako, że miałem czas wolny to wpadłem na pomysł, że jednak pójdę i odbiorę ten list, który prawdopodobnie spieprzy mi resztę dnia. Moim planem było to, że odbiorę ten list i nie spojrzę na nadawcę ani jego treść do puki nie odpalę Westa ice by się odstresować.

Ku mojemu zdziwieniu Pani z okienka na poczcie podała mi paczkę – zdziwiłem się. Zamawiałem coś z Allegro? Niee… Chyba…

„Scientific Services sp. zo.o” do SZ. P. Rafał Zurawiecki. Otwieram i nagle zdziwienie, przesyłka od West polska – a to Ci psikus.

Także zawartość wam zaprezentuję (jak na niefart wybrałem miejsce, gdzie mam poobijany blat, ale czort z tym w końcu biurko to miejsce pracy no i z czasem się obija):

W skład zestawu wchodzi:

Dwie paczki Westów Duo.

Jak już dali papierosy to musieli dorzucić zapalniczkę bym miał czym je odpalić.
Swoją drogą zapalniczka jest solidnie wykonana i ładnie prezentuje się z logiem Westów „klików”.

No a jak wiadomo popiół z papierosa trzeba gdzieś strzepywać więc również dorzucili popielniczkę (fajnie się wieczko obraca).

Jak już zapalimy to przydała by się guma by z ust nam nie śmierdziało - o tym też pomyśleli.
Innowacyjne te gumy, bierzesz kuleczkę do ust, która po jakimś czasie się rozpuszcza wypełniając usta ukrytą w środku miętą (mocne są).

… lubię.

Dorzucili również dwie opaski sylikonowe – osobiście bardzo mi się podobają, chciałem sobie w tym tygodniu takie sprawić.

 

Bardzo miły prezent, naprawdę się przyda – Westy to moja ulubiona marka, zwłaszcza ice lub duo. Fajne zaskoczenie, zwłaszcza, że nastawiałem się na jakieś wezwanie lub coś w tym stylu, także mogę odetchnąć z ulgą.

Dzięki West!

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz

 

 
 

  • RSS
  • RSS