RSS
 

Piękny czas.

21 maj

(Trójca z 3B Milena, Martyna i Żuru, no i oczywiście zawsze szczęśliwy Rudy)

Mimo, że mam praktyki to czuję już wakacje pełną gębą Mistrzowsko spędzony weekend  zwieńczają niesamowite wspomnienia, które pozostaną w naszych głowach na dłuuugie lata.
W sumie niektórych rzeczy nie da się nie zapomnieć. Skoro już zwolniłem to trzeba zbierać je na nowo.

Ostatnio zaglądałem tutaj kilka dni temu i trochę zaniedbałem terminowe wrzucanie notek, ale no nie miałem możności i za bardzo czasu by poświęcić te 30 min by coś wyskrobać. Obiecuję, że ułożę sobie tak plan dnia, że wpisy będę dodawać częściej. Jutro oczywiście pierwsza część dnia zawalona bo musimy się uwinąć do 12 z uzupełnianiem akt pracowników, ponieważ na 12 mamy Audit, no i pewnie do każdego niedociągnięcia się doczepią.

Ogólnie rzecz biorąc dziś zostawię ten wpis w luźniejszej formule, jakimś sensownym tematem zajmę się jutro – dziś korzystam z każdej wolnej sekundy i piszę cokolwiek przyjdzie mi na język. Zaraz wezmę długą kąpiel, włączę sobie jakąś część Bonda i wcisnę się w fotel wpieprzając pizzę i michałki – pierdolę, że po 22 jem, raz na jakiś czas mogę sobie pozwolić.
Innej formy zwieńczenia dnia nawet nie przyjmuję do wiadomości, na agenta 007 i dobrą pizzę czaję się już od kilku tygodni i nie mogę się za to zabrać, ale obiecałem sobie, że na wszystko muszę znaleźć czas i subiektywnie będę to wprowadzał w życie. Znajduję czas na coraz więcej rzeczy i powiem szczerze, że zaczyna mi się to podobać, również jak relacje z pewnymi osobami.

Chyba wybrałem odpowiednią formę swojego własnego programu naprawczego, jestem z niego dumny. Wszystkie sprawy idą w dobrym kierunku i większość doprowadzę do końca, nie będę się z niczym pierdolił, niewykorzystane okazje się nie powtórzą i muszę sobie to wbić do swojej łepetyny.
Dostaję wiele szans od życia i dostrzegam jego superlatywy.
Dostrzegam też coraz większy udział w nim, niektórych osób – o tym tez napiszę osobny wpis w najbliższych dniach.

Dziękuję i życzę miłego wieczoru.

 

 

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz

 

 
 

  • RSS
  • RSS